Родини, де виховуються діти, позбавлені батьківського піклування, завжди будуть у пріоритеті районної влади – Сергій Лободенко

Дата: 19.01.2024 11:20
Кількість переглядів: 48

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко взяв участь у круглому столі з прийомними батьками та батьками-вихователями.

 

Розмова виявилася плідною, пройшла у невимушеній, по-родинному теплій атмосфері. Цьому сприяли ті відносини, що склалися між районною військовою адміністрацією та сім’ями, до яких влаштовано дітей на виховання.

 

Багатьох Сергій Лободенко знає особисто, не раз до них навідувався додому, відтак знає потреби та проблемні моменти. Постійна комунікація 24/7 у таких родин – зі службою у справах дітей Чугуївської РВА, очолюваною Оленою Альхімович.

 

Сьогодні у районі створено та функціонує 7 дитячих будинків сімейного типу та 13 прийомних родин.

 

«Я вдячний кожному з вас за благородну справу, якій ви присвятили своє життя, за чуйність, доброту, готовність поділитися своєю любов’ю, сказав Сергій Лободенко. Ви завжди будете у пріоритеті районної влади, і за будь-яких обставин можете розраховувати на мою допомогу».

 

Зараз країна переходить саме до сімейних форм виховання. Реформу системи опіки та захисту дітей анонсував Президент України Володимир Зеленський.

 

«Тож держава усіляко підтримує створення дитячих будинків сімейного типу, щоб кожна дитина зростала з батьками, а не в сиротинці, могла відчувати батьківську турботу, що є важливою умовою її подальшої адаптації в суспільстві», – підкреслив начальник Чугуївської РВА.

 

Під час жвавої дискусії прийомні батьки та батьки-вихователі порушували спільні теми, обмінювалися думками, своїм баченням вирішення питань виховання дітей та функціонування родин.

 

Присутність на заході керівників управління соціального захисту Чугуївської РВА дала змогу отримати відповіді на запитання щодо фінансового забезпечення прийомних сімей та ДБСТ.

 

Своїми порадами з учасниками заходу поділилася практичний психолог. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора