До Старосалтівської громади з моніторинговим візитом завітали благодійники

Дата: 17.01.2024 16:47
Кількість переглядів: 104

З представниками Кластеру ООН з питань житла, благодійних фондів «ACTED» та «Карітас Харків», в зустрілися начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко та керівники найбільш постраждалих громад.

 

Предметом діалогу з координаторкою Рене Вінв’їн та спеціалістами з координації Юлією Трало і Максимом Давідигом були подальша співпраця та потреби громад району.

 

Серед обговорюваних тем – координація дій щодо підтримки постраждалого населення. Зараз, під час зимових холодів, мешканці населених пунктів особливо потребують надання допомоги у вигляді палива, продовольчих наборів, одягу, у ремонті житла тощо.

 

«Ми раді, що наших партнерів у справі відбудови району стає дедалі більше, – зазначив начальник Чугуївської РВА. – Маємо надію, що це істотно пришвидшить процес реінтеграції територій, які зазнали значних руйнувань від ворога».

 

Представники моніторингової місії відвідали цього дня кілька населених пунктів Старосалтівської громади, де поспілкувалися з мешканцями пошкоджених будинків. 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора