Начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко у режимі онлайн взяв участь у засіданні обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Дата: 12.01.2024 18:04

Фото без описуНа засіданні, яке пройшло під головуванням її очільника – заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова, йшлося про перевірки тендерних закупівель, які тривають на Харківщині.

Особлива увага приділялася тендеру з відновлення Слатинського ліцею, який зазнав серйозних руйнувань внаслідок ударів російських окупантів.

Також було заслухано діяльність робочої групи «Прозорість і підзвітність» в Ізюмському районі. Окрім перевірок тендерних закупівель, в районі тривають навчання представників органів місцевого самоврядування щодо запобігання корупції.

Крім того, голова Ради волонтерів та учасник робочої групи Олександр Пєлєхов повідомив, що до запуску готовий новий чат-бот для звернень представників громадськості щодо можливих корупційних складових в територіальних громадах або тих чи інших тендерних закупівлях.