Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Харківщині буде розроблено Програму комплексного відновлення області

Дата: 05.01.2024 21:13
Кількість переглядів: 126

Харківською обласною військовою адміністрацією розпочато розробку проєкту Програми комплексного відновлення Харківської області на період до 2027 року та продовжено строк подання пропозицій громадськості.

Фото без опису

Програма – це передумова швидкого залучення інвестицій у регіон, отримання міжнародної та державної допомоги, яка спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування конкретних заходів подальшого відновлення та розвитку Харківської області.

Програма буде орієнтована на досягнення Цілей сталого розвитку України до 2030 року, визначених Указом Президента України від 30 вересня 2019 року № 722. Робота з розроблення Програми відбуватиметься з урахуванням думки громадськості, бізнесу, органів місцевого самоврядування та зацікавлених осіб. Фактично відновлення регіону має стати справою кожного.

ХОВА запрошує громадськість долучитись та взяти участь у цьому процесі.

 

За результатами опрацювання вже отриманих пропозицій на першому етапі роботи було вирішено продовжити строк прийому пропозицій від громадськості.

 

Пропозиції до Програми слід надсилати до 31 січня 2024 року включно Департаменту містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації на електронну адресу khuprmarx@gmail.com або листом на поштову адресу: 61002, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, 76.

 

Пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі та повинні містити: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина або найменування і місцезнаходження юридичної організації, підпис із зазначенням дати, контактний телефон.

 

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

 

Пропозиції до проєкту Програми, подані після встановленого строку, не розглядаються.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора