Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Новим роком

Дата: 31.12.2023 19:34

Фото без описуДорогі земляки! Відходить у небуття 2023 рік. Ще один рік нашої незламності та боротьби зі світовим злом, рік мужності та героїзму наших захисників, рік гордості за нашу країну!

Минаючий рік був сповнений важливими подіями і справами. Кожному з нас він приніс щось своє особливо пам’ятне.

Зазвичай хочеться, щоб прийдешній рік був кращим за попередній. І цього разу ми також мріємо про найзаповітніше, дивимося у 2024 рік з незмінною вірою у світле, а головне – мирне майбутнє України!

Збираючись вдома за новорічним святковим столом у колі своєї родини, не забуваймо про тих, хто стоїть на варті нашого спокою, перебуваючи на передовій. Молімося за наших захисників. Хай Господь береже кожного українського воїна.

А ми підтримуватимемо наших оборонців та триматимемо стрій на цивільному фронті – щодня, крок за кроком повертаючи нормальне життя на нашу землю.

Зичу всім миру, сімейної злагоди та затишку! Нехай у ваших серцях завжди знаходять місце доброта та милосердя, чуйність та тепло. Бережіть один одного і щедро даруйте іншим віру, надію та любов!

З Новим роком! Слава Україні!