Сергій Лободенко привітав з Різдвом малечу в дитячих будинках сімейного типу

Дата: 26.12.2023 10:21

Фото без описуНачальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко завітав до двох родин Чкаловської громади.

Дитячому будинку сімейного типу Віри Василенко з Коробочкиного – 15 років. Наразі тут виховується дев’ятеро дітей, з яких одна дитина рідна.

П’ять років тому було створено дитячий будинок сімейного типу на базі родини Анатолія та Світлани Куликів із смт Чкаловське. Тут зігріті теплом та турботою разом з двома рідними восьмеро дітей.

Сергій Лободенко привітав батьків-вихователів та малечу з Різдвом Христовим, привізши їм подарунки – солодощі, фрукти, одяг, засоби гігієни та побутової хімії. Під час спілкування з родинами поцікавився тим, чого найбільше наразі потребують родини.

«Українським дітям доводиться зростати в непрості часи. У наших силах – подарувати їм різдвяний настрій та позитивні емоції. Вони заслуговують найкращого, – відзначив керівник району. – Дякую батькам-вихователям за тепло та турботу, які вони дарують дітям».