На Чугуївщині проходить ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 19.12.2023 10:15
Кількість переглядів: 69

Попри труднощі воєнного часу та проведення занять у закладах загальної середньої освіти у дистанційному форматі, діти активно долучилися до навчальних змагань.

 

Проведено вже 14 олімпіад з української мови та літератури, математики, хімії, фізики, астрономії, економіки, географії, історії, іноземної мови, інформатики, інформаційних технологій, екології, трудового навчання, під час яких 804 учні демонстрували свої знання.

 

Слід відзначити, що у цьогорічному навчальному році вдвічі зросла кількість громад та учасників районного етапу – загалом змагаються  понад 1000 дітей з Малинівської, Зміївської, Печенізької, Слобожанської, Старосалтівської, Чкаловської та Чугуївської громад (учасниками минулорічних олімпіад були лише 533 школярі зі Слобожанської, Зміївської та Чугуївської громад).

 

Завдання розроблено Харківським обласним центром методичної та аналітичної роботи. Журі, що складається з фахівців з кожного предмету, перевіряють роботи і визначають переможців, які візьмуть участь у ІІІ обласному турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і будуть захищати честь району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора