Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем працівників суду

Дата: 15.12.2023 09:03

Шановні працівники судової системи Чугуївщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Судова система завжди була і залишається одним з найважливіших напрямів державної діяльності, головне завдання якої – реалізація законних прав кожної людини на судовий захист.

Авторитет судової влади багато в чому залежить від того, як чітко діє кожна її ланка, наскільки сумлінно виконує свої обов'язки кожен її службовець.

Праця кожного судді та працівника судової системи – безцінний внесок у зміцнення законності та правопорядку. Тож прийміть слова глибокої вдячності за вашу відповідальну працю, сумлінність та принциповість, що виявляються при виконанні професійного обов'язку, за те, що попри повномасштабну війну та пов’язані з нею ризики та виклики суди в Україні продовжують активно здійснювати правосуддя.

Хай людська повага та довіра залишається гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Щиро зичу вам професійних досягнень, мудрості, енергії, міцного здоров'я, добра та мирного неба!