Під час сесії районної ради відбулося нагородження з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 14.12.2023 16:03

Фото без описуПочесні грамоти самоврядцям вручили начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко та голова Чугуївської районної ради Ірина Постнікова.

Районні відзнаки отримали керівники та фахівці Вовчанської, Зміївської та Чугуївської міських, Малинівської, Новопокровської, Старосалтівської, Печенізької та Чкаловської селищних рад, депутати районної ради. Працівників Слобожанської селищної ради Сергій Лободенко привітав під час візиту до громади, що відбувся днями.

Після нагородження депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, який розпочали із прийняття районного бюджету на 2024 рік та внесення змін до поточного.

Під час пленарного засідання було ухвалено рішення щодо кількох програм: серед затверджених – програма підтримки ЗСУ, закрито програму розвитку лікувальних закладів тощо.

Розглянуто питання організації діяльності районної ради – внесено зміни до плану роботи та затверджено структуру її виконавчого апарату.