Знову на порядку денному – проведення мобілізаційних заходів
Відбулася нарада під головуванням начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка.
Участь у заході взяли керівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підрозділів Національної поліції, СБУ, прокуратури, місцевих органів влади.
Сергій Лободенко в черговий раз обговорив з учасниками наради питання мобілізації людських та транспортних ресурсів.
Він нагадав про посилення мобілізаційних заходів і закликав долучитися до цього процесу всі відповідальні служби, а кожному у межах компетенції налагодити роботу на своїй ділянці.
«Нам необхідно поповнювати мобілізаційний резерв, тож слід відповідально поставитися до виконання доведених планових завдань з мобілізації людських та транспортних ресурсів. Це має бути проведено у визначених обсягах та з дотриманням певних термінів», – відзначив начальник Чугуївської РВА.
Перший заступник начальника Чугуївської РВА Костянтин Козлітін, який є головою районної комісії з оповіщення військовозобов’язаних, звернув увагу присутніх на важливість додержання вимог регламентуючих документів щодо здійснення мобілізаційних заходів.
Під час наради було також обговорено нагальні питання життєдіяльності громад, зокрема забезпечення роботи об’єктів інфраструктури у період холодів, безперебійного транспортного руху на автомобільних дорогах тощо.