Підприємці Харківщини зможуть скористатися іноземними грантами на розвиток справи

Дата: 12.12.2023 11:52

Про це йшлося під час підписання меморандуму про співпрацю між Харківською ОВА та представниками JERU.

Документ передбачає старт роботи грантових програм розвитку та відновлення бізнесу в області. Малі підприємства зможуть отримати фінансову підтримку до 2 000 євро, середні до 20 тисяч, а великі більш ніж 20.

«Щиро дякую нашим постійним партнерам з JERU не лише за гуманітарну допомогу жителям Харківщини, але і за реалізацію таких важливих проєктів з підтримки бізнесу! Це перший меморандум, який ми уклали з іноземними партнерами у напрямку посилення економіки області. Продовжуємо створювати аналогічні проєкти на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва», - зазначив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Презентація грантових програм відбудеться у січні 2024 року за участі Харківського обласного центру зайнятості та Асоціації роботодавців.

«Для нас важливо не лише сприяти поверненню релокованих підприємств в Харківську область та відновленню постраждалого бізнесу, але і створення нових робочих місць», - підкреслив керівник філії JERU в Україні Деріа Мутлу.