Чугуївська РВА здійснюватиме моніторинг проведення публічних закупівель у громадах

Дата: 04.12.2023 17:56

Фото без описуВідповідне доручення було дано під час чергового засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність», яке провів її голова перший заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Костянтин Козлітін.

«Відділ правового забезпечення апарату Чугуївської РВА буде проводити аналіз стану дотримання місцевими органами влади чинного законодавства під час проведення публічних закупівель. Ця робота має носити системний характер, тому моніторинг здійснюватиметься щомісяця», – зазначив Костянтин Козлітін.

Під час засідання робочої групи обговорили також питання організації навчання відповідальних осіб за проведення публічних закупівель у структурних підрозділах Чугуївської РВА. Серія тренінгових занять сприятиме поглибленню знань та навичок у цій сфері.