Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 08:52

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України!

Цього дня ми традиційно вшановуємо тих, хто став гарантом благополуччя та спокою, безпеки та впевненості у сьогоднішньому та завтрашньому дні – тих, хто присвятив своє життя захисту нашої Батьківщини.

Сьогодні ви з честю та гідністю продовжуєте виконувати свій обов’язок, щодня, щохвилини і щомиті охороняючи мир та спокій наших громадян. Вами захоплюється весь світ та дуже пишаються українці!

Дозвольте подякувати кожному з вас за наше життя та майбутнє, яке ви безперервно виборюєте у лютого ворога. За кожен світанок і кожен захід сонця, які коштують вам доволі дорого… Ми віримо у вас та завжди підтримуватимемо. Впевнено досягайте нових висот та примножуйте славу нашої Батьківщини! Бажаю вам здоров'я, витримки та сил!

Нехай янголи-охоронці завжди будуть поруч з вами і нехай Господь охороняє вашу праведну дорогу! Повертайтеся додому живими та здоровими і обов’язково з Перемогою!