Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Для повернення захисників і захисниць до продуктивної зайнятості Державна служба зайнятості пропонує різні можливості

Дата: 30.11.2023 13:17
Кількість переглядів: 85

Фото без описуПередусім – пошук роботи за освітою, досвідом роботи та побажаннями клієнтів.

 

Функціонує «Єдиний портал вакансій», де зібрані пропозиції роботи провідних українських сайтів з пошуку роботи.

 

Якщо бажаної роботи немає, учасникам бойових дій пропонується професійне навчання або перенавчання та підвищення кваліфікації, яке організовується у 8 центрах профтехосвіти ДСЗ за 95 робітничими спеціальностями та 365 освітніми програмами.

Також ветерани можуть отримати ваучер на навчання за однією із 124 професій в ІТ-галузі, будівельній індустрії, сфері транспорту, освіти, медицини тощо, вартість якого – до 26840 грн.

 

У рамках проєкту «єРобота» для захисників діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», згідно з якою держава надає кошти у розмірі до 1 млн грн для започаткування або масштабування бізнесу. Участь у програмі можуть взяти й люди з інвалідністю внаслідок війни.

 

Працедавцям відшкодовуються витрати за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю у розмірі до 100,5 тис. грн для працівника першої групи інвалідності і до 67,0 тис. грн – другої групи інвалідності.

 

Також підприємствам повертається половина фактичних витрат на оплату праці, але не більш як розмір мінімальної заробітної плати, у разі працевлаштування терміном понад рік безробітних з категорії УБД. Загальна тривалість виплати – до 6 місяців за умови працевлаштування строком до 1 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора