Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність», створеної при Чугуївській РВА

Дата: 29.11.2023 16:54
Кількість переглядів: 169

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко нагадав, що питання використання коштів державного та місцевих бюджетів сьогодні перебуває на особливому контролі.

 

«Створена з метою недопущення корупційних проявів в органах державної влади та місцевого самоврядування робоча група «Прозорість і підзвітність» здійснюватиме заходи з контролю за використанням коштів бюджетів усіх рівнів, у тому числі спрямованих з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії», – сказав Сергій Лободенко.

 

Для спільної роботи над підвищенням прозорості та відповідальності робоча група об’єднала керівників громад, структурних підрозділів РВА, правоохоронців.

 

Перший заступник начальника Чугуївської РВА Костянтин Козлітін, який є головою робочою групи, звернув увагу присутніх, що в умовах сьогодення сили безпеки й оборони країни потребують більше ресурсу.

 

«Тому першочергово кошти потрібно спрямовувати на військові потреби – територіальну оборону, реабілітацію та підтримку військових та членів їх родин, посилення обороноздатності тощо», – наголосив Костянтин Козлітін.

 

На засіданні було обговорено перебіг реалізації проєкту «Прозорість і підзвітність» та проаналізовано надані громадами інформації щодо використання коштів державного та місцевого бюджетів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора