Сесія районної ради: фінансові питання, звіти керівників комунальних підприємств

Дата: 28.11.2023 16:31

Відбулася чергова сесія районної ради, яка пройшла в онлайн форматі. У пленарному засіданні взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Розгляд питань розпочався з внесення змін до районного бюджету та програми фінансового забезпечення Чугуївської РВА.

Депутати також заслухали звіти керівників Чугуївського міжміського бюро технічної інвентаризації та Чугуївського районного центру первинної медико-санітарної допомоги про роботу підпорядкованих їм комунальних підприємств, а також затвердили фінансовий план Чугуївського РЦПМСД.

Кілька питань стосувалися організації діяльності районної ради – затверджено план роботи на наступний рік та ухвалено рішення щодо грошового забезпечення її працівників.