Події на Майдані назавжди змінили нас – Сергій Лободенко

Дата: 21.11.2023 15:05

Фото без описуНачальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Разом з очільником Чугуївської громади Галиною Мінаєвою, керівниками силових структур району, військовослужбовцями він вшанував пам’ять загиблих захисників, поклавши квіти на Алеї пам’яті.

«Події на Майдані стали демонстрацією силу духу, стійкості та громадянської позиції наших співвітчизників, назавжди змінивши країну та кожного з нас, – відзначив Сергій Лободенко. – І сьогодні, продовжуючи справу учасників Євромайдану, українці зі зброєю в руках доводять не лише ворогу, а й усьому світу свою честь, гідність та право на існування української держави та українського народу».