У межах програми єВідновлення грошову допомогу отримали понад 800 заявників

Дата: 17.11.2023 11:12

Фото без описуЯк заначив начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко, загальна сума компенсацій на ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, склала 93,3 млн. грн.

Ці кошти на свої рахунки отримав вже 871 власник зруйнованого житла.

«Робота щодо реалізації програми єВідновлення на сьогодні – в числі пріоритетних як у районі, так і регіоні в цілому, – розповів Сергій Лободенко. – Це питання постійно розглядається на нарадах у начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. На останній нараді керівник області доручив відповідним фахівцям прискорити процес наповнення Реєстру пошкодженого та знищеного майна».

Крім того, на Чугуївщині триває процес отримання компенсації за знищені обєкти нерухомого майна внаслідок збройної агресії рф.

«Розгляд цих питань здійснюють спеціально утворені в усіх громадах району відповідні комісії, – зазначив начальник Чугуївської РВА. – Житлові сертифікати у межах програми єВідновлення отримали 17 заявників на майже 20 млн. грн., заявдяки чому вони зможуть придбати собі житло».

Загалом у районі подано 1537 заяв на отримання компенсації за пошкоджене житло і 115 заяв – на придбання житла.