Всесвітня продовольча програма ООН придбала для Харківщини машину для технічного обстеження грунту та виявлення вибухонебезпечних предметів

Дата: 14.11.2023 22:18
Кількість переглядів: 43

Всесвітня продовольча програма ООН профінансувала закупівлю машин для технічного обстеження грунту та виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

Ці машини українського виробництва, вони працюватимуть на території Харківської області в межах проєкту з очищення та відновлення земель сільськогосподарського призначення.

 

Першу машину передали під час зустрічі за участі голови Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Голлінгворта та начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. У найближчих планах, у рамках проєкту, що реалізується на Харківщині, буде виготовлено ще 2 такі машини для технічного обстеження грунту.

Як зазначив Олег Синєгубов, планується всього придбати 3 одиниці техніки цьогоріч та продовжити співпрацю у цьому напрямку. На сьогодні Харківщина має 9 машин для розмінування, 2 з них – вітчизняного виробника. Вартість спецтехніки – 5, 6 млн грн.

З початку повномасштабної війни в регіоні обстежено понад 8 тисяч гектарів території та знищено майже 136 тисяч вибухонебезпечних предметів. Роботи з розмінування тривають щодня. А завдяки унікальній машині для підготовки грунту буде можливість значно прискорити цей процес.

Унікальність машини для розмінування МР.3101 полягає в універсальності та ефективності. На відміну від закордонних більш дороговартісних аналогів ремонт цієї техніки є швидким і доступним, бо вона створена на потужностях, розташованих в області. При ушкодженнях середньої тяжкості відновлення триває від 3 годин до однієї доби. У випадку, якщо машина зазнає значних пошкоджень, повністю відремонтувати її можна впродовж трьох діб.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора