На Чугуївщині відновить свою діяльність рух Червоного Хреста

Дата: 08.11.2023 13:28

Товариство Червоного Хреста України – найстаріша та наймасштабніша гуманітарна організація на території України, основною місією якої є захист життя людини, запобігання і полегшення її страждань.

Чугуївська районна організація Товариства Червоного Хреста певний час з об’єктивних причин не проводила свою діяльність. З жовтня її очолює Дмитро Вечер, який до цього керував Зміївським осередком.

«Відновлення діяльності місцевого представництва має на меті організацію надання більш оперативної підтримки громадам району, – відзначив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко. – Діяльність цієї структури доволі багатовекторна – вона проводить роботу щодо організації гуманітарних вантажів, надання допомоги закладам охорони здоров'я, мінної небезпеки, психосоціальної підтримки, евакуації з небезпечних територій тощо. Тож, сподіваюсь, це стане важливим кроком для подальшої допомоги району, який сильно постраждав від окупантів».