Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 09:38

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ваше покликання – бути на варті чужих інтересів, а ваша діяльність є вкрай необхідною для держави та населення. Працюючи в тісному контакті з людьми, ви виявляєте не лише свій професіоналізм, а й чуйне ставлення до них та їх проблем.

Соцпрацівники надають допомогу літнім та малозабезпеченим громадянам, людям з інвалідністю та у важких життєвих обставинах. Сьогодні, в умовах повномасштабної російсько-української війни, на ваші плечі лягло додаткове навантаження. Надати допомогу внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали від війни, підтримати їх – все це у непростий час особливо важливо.

Бажаю всім представникам цієї благородної професії міцного здоров'я, невичерпного джерела радості та енергії, терпіння, успіхів у праці та віри у свою справу!