У районі створено робочу групу «Прозорість і підзвітність»

Дата: 18.10.2023 16:17

Про це повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Як він наголосив, одним з основних завдань робочої групи є контроль за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, коштів державного і місцевого бюджетів.

Очолив цей консультативно-дорадчий орган перший заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Костянтин Козлітін.

До складу робочої групи увійшли керівники структурних підрозділів Чугуївської РВА, очільники громад. Правоохоронні органи представляють заступники керівників Чугуївської окружної прокуратури, Чугуївського районного управління поліції, відділу у м. Чугуєві Управління СБУ. Є в складі робочої групи і громадський сектор.