Чугуївська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжнародна організація з міграції готує плани раннього відновлення для громад Харківщини

Дата: 01.11.2023 08:57
Кількість переглядів: 131

Заступники начальника ХОВА Віта Ковальська та Євген Іванов провели зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції, місія в Україні.

Фото без опису

Під час заходу обговорили плани міжнародних гуманітарних організацій щодо впровадження сталих рішень в області.

«Нещодавно запрацював Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Це додаткова платформа, яка допомагає нам якісніше співпрацювати з міжнародними партнерами. У такий спосіб пришвидшуємо розробку плану відновлення громад, адже будемо детально проговорювати потреби кожної галузі спільно з місцевою владою», – зазначила Віта Ковальська.

Провести перші тематичні сесії учасники зустрічі домовилися вже у листопаді. Зокрема, планується розкрити такі теми: ранній розвиток дітей, створення необхідних умов у місцях компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб, відбудова житла в громадах тощо.

«У межах Регіонального офісу міжнародного співробітництва проводимо зустрічі з донорами регіону, аби покращити координацію між органами виконавчої влади, громадами та міжнародними партнерами. Представники фондів зможуть ознайомитися з тим, що вже зроблено, а громади – розповісти про свої потреби», – сказав Євген Іванов.

Радник з питань сталих рішень MOM Йоханнес Фромхольт додав, що у своїй роботі особливу увагу організація приділяє розробці майбутнього плану відновлення громад, аби врахувати всі першочергові потреби. Також він наголосив, що МОМ допомагатиме громадам подавати проєкти через систему «DREAM» для залучення фінансових ресурсів міжнародних парнерів.

«Важливо скоординувати наші дії ще і в такому форматі, адже одні з найважливіших завдань наразі – підтримка ВПО та пропрацювання потреб для повернення людей до регіону. Нині створюємо робочі групи, щоб розпочати втілення проєктів у Чугуївській та Балаклійській громадах. Для цих двох громад розробимо плани раннього відновлення», – розповів Йоханнес Фромхольт.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора