92-й ОШБр передано генератори

Дата: 30.10.2023 19:49

Фото без описуСьогодні легендарна 92-а окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка відзначає річницю з дня свого створення. 23 роки існує велика родина, яка має назву 92-а бригада.

Її історія – це доблесть і звитяга людей, які в ній служать. Військовослужбовці бригади з 2014 року мужньо боронять рідну землю від окупанта. Як сказав командир цього військового формування полковник Павло Федосенко, цілодобова боротьба – то кров і піт неймовірних людей, які, зціпивши зуби, тримають оборону.

«Чугуївщина по праву пишається своїми славетними захисниками, – сказав начальник Чугуївського районної військової адміністрації Сергій Лободенко. Ми передали нашим оборонцям потужні генератори, які наразі є вкрай необхідними. Сподіваюсь, це буде чудовим подарунком до дня народження бригади. А ще стане значною підтримкою, яка допоможе військовослужбовцям виконувати якісно свої завдання та наближати нашу перемогу».