Засоби для ремонту продовжують надходити до громад

Дата: 27.10.2023 12:09

Фото без описуУ районі не припиняється робота щодо забезпечення громад засобами для ремонту.

Нещодавно було отримано гуманітарний вантаж від Міжнародної організації з міграції, яка є частиною системи Організації Об’єднаних Націй. Це велика партія будівельних матеріалів – деревини.

У вересні її було відправлено насамперед до Чкаловської громади, населені пункти якої є одними з найбільш постраждалих. Сьогодні її отримала Новопокровська громада.

«Найперше, що наразі потребує район, – це будівельні матеріали для відновлення, бо на Чугуївщині – значна кількість зруйнованих внаслідок ворожих обстрілів інфраструктурних об’єктів та житлових будівель, – відзначив перший заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Костянтин Козлітін. – Тож ми продовжуватимемо наше партнерство з МОМ у напрямку забезпечення населення матеріалами для відновлення житла».