Привітали колектив Чугуївського дорожньо-експлуатаційного підприємства з професійним святом

Дата: 27.10.2023 12:01

Фото без описуТрадиційно День автомобіліста і дорожника відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Напередодні заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Олександр Апостол завітав до філії  «Чугуївське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України».

«Усі ми не уявляємо свого життя без праці шляховиків. Дякую кожному з вас, хто дбає про дорожнє господарство, забезпечує його функціонування у нинішніх складних умовах та попри все, – сказав Олександр Апостол. – Впевнений, що ваша майстерність і відданість справі слугуватимуть відновленню зруйнованих ворогом шляхів та розвитку галузі».

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток та відновлення дорожньої інфраструктури на території району під час воєнного стану кращі працівники підприємства отримали Почесні грамоти.