Аграріями Чугуївщини зібрано понад 80 тис. тонн зернових та зернобобових культур

Дата: 24.10.2023 11:20

Показник врожайності склав 39,2 ц/га. Збиральні роботи проведено на 20,5 тис. га – це 60,3 % від прогнозованої площі.

«Повністю завершено збирання озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, вівса, гороху та проса. На фінішній прямій – збирання гречки, – повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко. – На заваді аграріям стали дощі. Щойно ґрунт підсохне і дозволить погода, продовжиться збирання кукурудзи на зерно. На сьогодні її намолочено майже 8 тис. тонн».

Також у районі триває збір технічних культур – соняшнику та сої, яких зібрано у середньому з 60% прогнозованої площі.

Господарства району активно готують ґрунт під озимі культури 2024 року та вже розпочали їх сівбу. Так, підготовлено майже 20 тис. га. 85% цієї площі вже засіяно озимою пшеницею, тритікале, ячменем та озимим ріпаком. Посіви знаходяться у задовільному стані. Проводиться комплексне внесення мінеральних добрив та захист культур.