У Дергачах завершують відновлення перших будинків, постраждалих від ворожих обстрілів

Дата: 20.10.2023 11:04

Відбудова об'єктів проходить за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету. Загалом цього року в місті Дергачі відновлюють 17 багатоквартирних будинків.

Як розповів заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам, на сьогодні у місті Дергачі триває відновлення будинків на двох вулицях - Центральній і 23 серпня. У багатьох будинках, крім зовнішніх робіт з ремонту покрівлі, утеплення та облаштування фасадів, а також заміни вікон, приводяться до ладу під’їзди й сходові марші.

Усі 17 будинків у місті планують завершити до грудня цього року. У планах також – благоустрій прилеглої території.

За словами начальника Харківської районної військової адміністрації Володимира Усова, ці дві вулиці у Дергачах – одні з найбільш постраждалих від ворожих обстрілів. Тож станом на сьогодні три будівлі перебувають на стадії готовності 99%. Відбудову ще двох житлових об'єктів виконано на 90%».

Також у Харківському районі цього року планується почати відновлення 10 багатоквартирних будинків у Руській Лозовій і по 1 – в Докучаєвському та Рогані.