Олег Синєгубов доручив посилити роботу з обробки заяв на компенсації за знищене майно

Дата: 17.10.2023 17:39
Кількість переглядів: 37

Реалізацію в регіоні програми єВідновлення обговорили на апаратній нараді під головуванням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова. Участь у нараді взяв начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

 

Загалом в області подано 20385 заяв для отримання грошової допомоги на поточний ремонт пошкодженого житла. Найбільше заяв – від жителів Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів. 6109 заявників уже отримали кошти, на їх рахунки надійшло понад 487 млн грн. Також прийнято рішення про надання компенсації для ще 1300 заявників загалом на 195,2 млн грн. 

 

Як відзначив Олег Синєгубов, деякі населені пункти відстають від необхідних темпів обробки заяв щодо компенсації.

 

«Маємо постійно приділяти цьому увагу. Якщо якась місцева комісія не встигає опрацьовувати звернення громадян, необхідно розглянути можливість залучення відповідних фахівців із сусідніх громад для посилення цієї роботи», – наголосив керівник області. 

 

Також на Харківщині вже зареєстровано 1942 заяви на отримання компенсації за знищене майно. У 6 територіальних громадах комісіями сформовано 65 сертифікатів з надання компенсації за знищене майно на суму 94,5 млн грн. 

 

Всього в області зареєстровано інформацію про пошкоджене та знищене нерухоме майно по 42790 об’єктах.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора