На Чугуївщині триває робота щодо реалізації програми єВідновлення – Сергій Лободенко

Дата: 11.10.2023 13:11

Загальна сума компенсацій на ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, склала 66 млн. грн. Про це повідомив начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко.

676 власників зруйнованого житла вже отримали ці кошти на свої рахунки.

«Крім того, працюємо у напрямку отримання компенсації за знищені обєкти нерухомого майна внаслідок збройної агресії рф. В усіх громадах району утворено відповідні комісії для розгляду цих питань, – відзначив Сергій Лободенко. – У межах програми єВідновлення вже 9 заявників отримали житлові  сертифікати на 11,4 млн. грн., заявдяки чому вони зможуть придбати собі житло».

Загалом на Чугуївщині подано 1385 заяв на отримання компенсації за пошкоджене житло і 77 заяв – на придбання житла.