Сергій Лободенко обговорив з керівниками силових структур району поточні питання

Дата: 10.10.2023 14:56

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко провів оперативну нараду.

Під час неї керівники місцевих підрозділів Національної поліції, ДСНС, прокуратури, РТЦК, військової служби правопорядку поінформували про свою роботу, висвітливши проблемні моменти та намітивши кроки щодо їх вирішення.

На нараді також обговорювалося питання реалізації заходів мобілізації людських ресурсів та виконання доведених планових завдань. Важливим елементом цієї роботи є тісна взаємодія між органами, які сприяють або здійснюють мобілізаційні заходи.

Серед питань, які знаходяться у зоні постійної уваги та контрою керівництва району, – пункти незламності та захисні споруди. Як наголосив Сергій Лободенко, потрібен постійний моніторинг їх оснащеності для забезпечення у разі потреби усім необхідним.

«Дякую усім за проведену роботу та конструктивну співпрацю. Сподіваюсь, наші спільні скоординовані дії дадуть змогу організувати для людей належний захист та вирішити питання їх життєзабезпечення», – сказав керівник району.