Печенізьку громаду відвідав народний депутат України Павло Сушко

Дата: 04.10.2023 10:02

Фото без описуУ рамках робочої поїздки Павло Сушко разом з начальником Чугуївської районної військової адміністрації Сергієм Лободенком провів низку зустрічей з мешканцями громади.

Понад півроку окупації та обстріли Печеніжчини залишили по собі зруйновані інфраструктурні та житлові об’єкти, вплинули на звичний режим життя. Тож мешканців селища Печеніги, з якими народний обранець спілкувався під час прийому, а також сіл Мартове, Артемівка та Новий Бурлук, де він побував, турбують насамперед роботи з відбудови населених пунктів. Порушувалися і різні нагальні питання щодо життєдіяльності громади.

Процес повернення нормального життя на деокуповані та постраждалі території вимагає включення державних механізмів на різних рівнях.

До вирішення деяких питань Павло Сушко включався відразу на місці, решту – взяв на контроль для подальшого глибокого вивчення та відпрацювання.