Відбулася чергова сесія районної ради

Дата: 03.10.2023 11:28

Фото без описуУ пленарному засіданні, яке пройшло в онлайн форматі, взяли участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко та його заступники.

Свою роботу депутати почали з внесення змін до районного бюджету, до якого надійшла субвенція від однієї з громад. Кошти буде спрямовано на проведення відновлювальних робіт для усунення наслідків воєнних дій.

Внесено зміни до програми економічного і соціального розвитку та затверджено нову – програму підтримки реалізації державної політики органами виконавчої влади. Схвалено структуру виконавчого апарату районної ради.

Своїм рішенням депутати достроково припинили повноваження одного з депутатів, а також розглянули майнові питання.