Чугуївщина разом з усією країною вшановує своїх захисників і захисниць

Дата: 01.10.2023 22:03

Фото без опису«Нині ми віддаємо шану кожному, хто став на захист миру та спокою на рідній землі, – відзначив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко під час урочистостей, що відбулися з нагоди свята у Харкові.

– Цей день об’єднує всіх, для кого доля держави є вищою за власні інтереси, хто потом, кров’ю і ціною свого життя щоденно доводить міць і авторитет нашої Батьківщини».

На знак поваги та вдячності начальник Чугуївської РВА вручив військовослужбовцям районні відзнаки.

В свою чергу від тероборонівців Сергій Лободенко отримав подяку за співпрацю та підтримку.

Керівник району напередодні Дня захисників та захисниць України також нагородив Почесною грамотою начальника групи цивільно-військового співробітництва штабу ОУВ «Харків».