Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2023 09:20

Фото без описуШановні педагоги та ветерани педагогічної праці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників освіти!

Ви присвятили своє життя благородній справі – навчанню та вихованню підростаючого покоління.

Сьогодні ми живемо у нелегкий воєнний час: освіта навчальних закладів Чугуївщини залишається дистанційною, подекуди змінюється її зміст, впроваджуються нові технології та форма подання освітнього матеріалу, але незмінним лишається одне – велика роль вчителя.

Щиро дякую вам за добрі та чуйні серця, терпіння та вірність покликанню попри всі труднощі нашого буремного сьогодення.

Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя та щастя, родинного затишку та мирного неба!

Нехай нагородою за вашу щоденну та самовіддану працю стануть успіхи та досягнення ваших учнів! І нехай всі учасники освітнього процесу якнайскоріше повернуться до привітних стін рідної школи!