Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Днем територіальної оборони

Дата: 01.10.2023 09:19

Фото без описуЦе день справжніх патріотів, тих самовідданих синів та доньок України, які від початку повномасштабної російсько-української війни змінили своє професійне спрямування, ставши на захист рідного міста, села чи селища від ворога.

Сьогодні ви, шановні представники територіальної оборони Чугуївщини, невіддільно від Збройних Сил України вже понад півтора року мужньо та міцно тримаєте оборону рідної землі, демонструючи гідний приклад сили та витримки, хоробрості та незламності, вірності громадянському обов’язку та безмежної любові до Батьківщини!

Дозвольте побажати вам міцного здоров’я, оптимізму та наснаги, родинного затишку і тепла, впевненості у своїх діях та вчинках, твердості та переконливості в ім’я омріяної Перемоги, а також мирного безхмарного неба!