Привітання начальника Чугуївської районної військової адміністрації Сергія Лободенка з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2023 09:18

Фото без описуПерший день жовтня позначений прекрасною датою – Днем людей похилого віку та Днем ветерана. Це свято – символ єдності та наступності поколінь, незримого зв'язку часів.

Незважаючи на те, що сьогодні представники старшого покоління не в змозі проживати сповна свій заслужений відпочинок, вони продовжують давати нам найважливіші уроки життя, добра і справедливості, підтримують у скрутні хвилини.

Ми глибоко вдячні їм за їх працю, терпіння, витримку, сердечність, уміння дати мудру пораду, не втратити оптимізм та віру в майбутнє України.

Дорогі земляки Нехай ваші дні будуть світлими та добрими, у душі завжди панує спокій, а у серці – молодість! Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я на довгі роки, душевної рівноваги, незгасаючого інтересу до життя, тепла, любові та поваги рідних і близьких людей, а також мирного безхмарного неба!