У Зміївській громаді відбулася нарада під головуванням заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова

Дата: 29.09.2023 21:54

Фото без описуУ заході взяв участь начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко.

Нарада була присвячена Національному природному парку «Гомільшанські ліси», розташованому на зміївських землях.

Створений майже 20 років тому парк має на меті збереження, відтворення та раціональне використання важливих природних комплексів. На його території у великій кількості збереглися всі представники фауни та флори, характерні для сучасного лісостепу. Тут багато історичних пам’яток скіфських часів, періоду Київської Русі та козаччини.

На жаль, у результаті незаконних вирубок дерев, навмисних підпалів цій зеленій зоні завдано збитків на мільйони гривень. Тому необхідно посилити контроль за збереженням та захистом природних надр. Тож ці та інші питання функціонування НПП «Гомільшанські ліси» були предметом розгляду під час наради.