Есхарівські ліцеїсти прийняли присягу

Дата: 29.09.2023 15:26

Фото без описуНапередодні Дня захисників і захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці в Есхарівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» пройшла урочиста церемонія складання клятви.

В урочистостях взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Звертаючись до першокурсників одного з кращих профільних учбових закладів в Україні, керівник району привітав їх зі святом та наголосив на важливості події.

«Сьогодні – відповідальна мить і надважливий крок у вашому житті. Ви – майбутнє нашої держави, і саме вам розбудовувати країну. Впевнений, що здобуті в ліцеї знання стануть вам у пригоді, ви будете взірцем виконання свого найвищого патріотичного обов’язку і гордістю наших Збройних Сил. Бажаю усім плідного навчання та майбутніх кар’єрних висот у військовій справі. Міцного здоров’я всім та успіхів!»