Сергій Лободенко провів оперативну нараду

Дата: 19.09.2023 13:58

Фото без описуНачальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко обговорив з керівниками структурних підрозділів Чугуївської РВА, місцевих підрозділів, прокуратури, Національної поліції, ДСНС, РТЦК, комунальних служб району нагальні питання.

Учасники наради доповіли про оперативну обстановку за кожним напрямом. Питання стосувалися, зокрема, стану мобілізації, роботи поліції, відновлення у постраждалих громадах електро- та газозабезпечення.

Детально було обговорено питання підготовки до осінньо-зимового періоду.

«В очікуванні холодів маємо відпрацювати усі моменти, – відзначив Сергій Лободенко. – Слід подбати про населення, підприємства та організації для забезпечення їх безперебійної діяльності, а також військовослужбовців, які боронять наш район. Запас резервних джерел живлення та опалювальних приладів повинен бути достатній».