Сергій Лободенко: кожен виїзд рятівників є важливим випробуванням міцності духу та професіоналізму

Дата: 18.09.2023 17:01

Фото без описуНачальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня рятівника. Він звернувся до винуватців свята з привітальною промовою.

«Я щиро дякую вам за вашу складну і небезпечну службу. Сьогодні вона, як ніколи, заслуговує поваги. Вам доводиться працювати у режимі нон-стоп, першими приходячи на допомогу людям, – сказав керівник району. – Кожен виїзд є важливим випробуванням міцності духу та професіоналізму. Бажаю, щоб виїздів за сигналом тривоги у вас було менше і поверталися ви завжди неушкодженими. Добра, миру і благополуччя вам та вашим родинам!»

Низці співробітників підрозділу ДСНС Сергій Лободенко вручив районні відзнаки.

Привітання, відзнаки та подарунки цього дня рятівники приймали також від заступника голови Харківської обласної ради Валерії Дзюби, обласного керівництва ДСНС, очільників громад, військовослужбовців.