У Печенізькій громаді відбувся захід з нагоди річниці визволення від російських окупантів
В урочистостях взяли участь перший заступник та заступник начальника Чугуївської районної військової адміністрації Костянтин Козлітін та Олександр Апостол.
Захід відбувся у центрі Печеніг – біля відкритої нещодавно Алеї пам’яті зі світлинами загиблих. Тут зібралися керівництво та мешканці громади, військовослужбовці.
Олександр Апостол від імені очільника Чугуївської РВА Сергія Лободенка привітав присутніх з річницею визволення населених пунктів Печеніжчини від окупантів.
«Ми назавжди запам’ятаємо ті вересневі дні, коли завдяки підрозділам Сил оборони України печенізька земля звільнилася від російського ярма, – сказав Олександр Апостол. – Місяці окупації принесли багато лиха та страждань. Але громада вистояла. Бажаю печенізьцям сил та натхнення для відбудови зруйнованого ворогам, а нам усім – скорішої перемоги!».
Присутні поклали квіти до світлин полеглих печенізьців. А на Державному Прапорі України керівниками району та громади, командуванням одного з підрозділів ЗСУ було зроблено пам’ятні написи.