Вчора відбулося засідання Ради оборони Харківської області під головуванням начальника ХОВА

Дата: 07.09.2023 10:53

Фото без описуУчасть у ньому взяв начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

На засіданні йшлося про відновлення зв’язку на деокупованих територіях. Темпи цього процесу начальник ХОВА Олег Синєгубов доручив прискорити.

Акцентувалася також увага на необхідності відновлення та посилення захисту станцій мобільного зв’язку, аби у разі довготривалої відсутності світла жителі області могли зв’язуватися з рідними та звертатися до екстрених служб.

Також на засіданні Ради оборони регіону йшлося про відновлення доріг обласного значення, зокрема на деокупованих територіях.

«Необхідно прискорювати темпи виконання аварійно-відновлювальних робіт на основних важливих автошляхах. Особливо це стосується деокупованих територій задля покращення логістичних маршрутів», – зазначив Олег Синєгубов.

(За матеріалами офіційного сайту Харківської ОВА)