У районі 472 заявники вже отримали грошову допомогу за програмою єВідновлення

Дата: 07.09.2023 09:47

Фото без описуПро це повідомив начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

«Сума компенсацій на дрібний ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії рф, склала 45 млн. грн. Кошти вже надійшли на рахунки заявників», – зазначив Сергій Лободенко.

Розмір грошової допомоги визначається індивідуально і залежить від складності пошкоджень. Однак максимальна сума виплати не може перевищувати 200 тис. грн.

«Створеними комісіями заповнено у Реєстрі пошкодженого та знищеного майна 700 чек-листів, де зазначено середню вартість та обсяг робіт, на загальну суму майже 50 млн. грн. Загалом же від початку реалізації програми єВідновлення у районі подано 1078 заяв на отримання компенсації. Тож робота триває».