У селищі Печеніги відрили Алею пам’яті

Дата: 29.08.2023 18:09

В урочистостях взяв участь начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Захід було присвячено Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На встановлених на Алеї пам’яті світлинах – 17 мешканців громади, які склали свої голови, захищаючи рідну землю.

«Невимовно тяжкий біль від втрати наших воїнів, які відійшли у вічність у розквіті сил, ятрить душу. Передати його словами вкрай важко, – сказав Сергій Лободенко, звертаючись до присутніх з промовою. – Вшановуючи полеглих, слід пам’ятати, що це завдяки їм ми маємо змогу займатися своїми справами. Я дуже хочу, щоб ця Алея пам’яті не поповнювалася новими іменами, а на нашій багатостраждальній землі якнайшвидше запанував мир».

Сергій Лободенко та начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров встановили кошик квітів до головної площини Алеї пам’яті.

Також під час заходу батькам Валерія Вариводи було вручено орден «За мужність» III ступеня, яким їх син був посмертно нагороджений.