Обговорено безпекові заходи на прикордонних територіях

Дата: 28.08.2023 16:41

Начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко спільно з представниками оперативного угруповання військ «Харків» провів нараду щодо доцільності збереження пропускного режиму у 30-кілометровій зоні поблизу кордону з рф.

Це питання очільник району обговорив з керівниками територіальних підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції України, прокуратури, Вовчанської міської військової адміністрації, представниками групи цивільно-військового співробітництва.

Під час наради увагу було приділено порядку перетину блокпостів, у тому числі і такими категоріями осіб, як волонтери і представники преси.

Зважаючи на ситуацію, учасники наради дійшли одностайної згоди щодо необхідності продовження заходів з метою контролю за переміщенням осіб і транспортних засобів у 30-кілометровій зоні поблизу кордону з рф.