День незалежності України відзначила Вовчанська громада

Дата: 25.08.2023 19:42

З нагоди свята урочистості відбулися у с. Бугаївка біля пам’ятника загиблим воїнам.

«Я щиро вітаю всіх мешканців громади з головним державним святом, – сказав начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко. – Зараз Вовчанщина є найгарячішою точкою Чугуївського району. І я вдячний, що попри обстріли всі служби продовжують працювати та надавати послуги населенню».

Очільник району вручив районні відзнаки керівнику сільгосппідприємства, волонтеру, співробітникам відділення Національної поліції та офіцерам групи цивільно-військового співробітництва.

В свою чергу Сергій Лободенко отримав подяку від військового керівництва. «Щиро дякуємо Вам за своєчасну підтримку та співпрацю у такий складний і непростий час, за те, що не залишаєтесь осторонь, а всіляко намагаєтесь внести частку своєї душі і праці у спільну мету – перемогу над ворогом», – мовиться у подяці.