Олег Синєгубов вручив відзнаки до Дня Незалежності України

Дата: 25.08.2023 19:40

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов передав державні та урядові нагороди, а також відзнаки Ради національної безпеки і оборони України волонтерам, військовим, енергетикам, медикам, держслужбовцям, представникам органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств.

Загалом нагородили 32 жителі Харківщини. Ознайомитися з повним списком нагороджених можна за посиланням.

«Попри обстріли та бойові дії мешканці Харківщини спільно працюють на Перемогу. Від щирого серця дякую усім, хто допомагає ЗСУ, здійснює евакуацію, розміновує звільнені території, лікує поранених, навчає дітей. Вдячний та шаную кожного, хто зараз своєю працею наближає нашу Перемогу», – зазначив Олег Синєгубов.