На Чугуївщині триває збиральна кампанія

Дата: 24.08.2023 14:52

Фото без описуЗа оперативними даними, аграріями району зібрано 53,2 тис. тонн зернових та зернобобових культур на площі 14,6 тис. га. Це 40% від запланованої площі збирання.

Пшениці (озимої та ярої) обмолочено 10,9 тис. га (78% до прогнозу) та намолочено 41,9 тис. тонн; ячменю (озимого та ярого) 3,0 тис. га (94% до прогнозу) та 9,3 тис. тонн; горохублизько 0,6 тис. га (96% до прогнозу) та 1,5 тис. тонн; вівса – 0,1 тис. га (42% до прогнозу) та 0,5 тис. тонн.

Для зберігання врожаю поточного року в районі підготовлено достатньо елеваторів та складських приміщень.

Аграрії Чугуївщини сподіваються на те, що погодні умови не вплинуть на показники якості продукції, а військові дії не завадять збиранню кукурудзи на зерно. І на цей час вже планують заділ на 2024 рік для посіву озимих культур.