Родині Цапів з Малинівки передано на виховання ще одну дитину

Дата: 22.08.2023 12:42

Хлопчику – лише 1 рік, від нього відмовилися батьки. До передачі у родину маля проходило лікування у медзакладі, бо має серйозне серцеве захворювання.

Це вже восьма дитина у родині малинівців Віктора та Олени Цапів.

Дитячий будинок сімейного типу на базі родини Цапів утворений зовсім нещодавно – два роки тому. У просторій двоповерховій будівлі є все для зручності та всебічного розвитку малечі. Має родина і своє господарство – свиней, кіз, курей, а також невеличку пасіку.

«Спочатку тут виховувалося п'ятеро дітей від 3 до 11 років, всі вони позбавлені батьківського піклування, – розповідає начальник служби у справах дітей Чугуївської районної військової адміністрації Олена Альхімович. – Два місяці тому нами було прийнято рішення про тимчасове влаштування до родини ще двох дівчаток, а зараз ще й хлопчика. Відтепер тут виховуватиметься четверо хлопчиків і четверо дівчаток. Незважаючи на те, Віктор та Олена Цапи – молоді батьки, маю надію, що їх любові та терпіння вистачить для того, щоб обігріти вісім знедолених сердець».